Ready 2 Work and Ready 2 Weld sets

Ready 2 Weld a Ready 2 Work CleanAIR® sety nabízí v jednom balení vše, co potřebujete k práci. Set se vždy skládá z hlavového dílu – svářečské kukly či brusného štítu, filtračně-ventilační jednotky, ochranných rukavic a praktické přepravní tašky.

Ready 2 Weld

Ready 2 Weld set AerTEC™ Optomax + Basic

Svařovací kukla AerTec™ OptoMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® Basic s částicovým filtem and Li-ion akumulátoram. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.

Ready 2 Weld set AerTEC™ Optomax + Basic

Svařovací kukla AerTec™ OptoMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® AerGo s částicovým filtem and Li-ion akumulátoram. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.

Ready 2 Weld set AerTEC™ RangeMax + Basic

Svařovací kukla AerTec™ RangeMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® Basic s částicovým filtem and Li-ion akumulátorem. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.

Ready 2 Weld set AerTEC™ RangeMax + AerGo

Svařovací kukla AerTec™ RangeMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® AerGo s částicovým filtem and Li-ion akumulátoram. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.

Ready 2 Work

Ready 2 Work set AerTEC™ SeeMax + Basic

Brusný štít AerTec™ SeeMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® Basic s částicovým filtem and Li-ion akumulátoram. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.

Ready 2 Work set AerTEC™ SeeMax + AerGo

Brusný štít AerTec™ SeeMax Air se samostmívací kazetou a systémem rozvodu vzduchu. Filtračně-ventilační jednotka CleanAir® AerGo s částicovým filtem and Li-ion akumulátoram. Hadice QuickLOCK™, přepravní taška, nabíječka, komfortní opasek, MIG/MAG rukavice.