Brusné štíty

Brusné štíty CleanAir® nabízí prvotřídní ochranu obličeje a dýchacích cest díky integrovanému rozvodu vzduchu ve spojení s filtračně-ventilační jednotkou. Brusné štíty jsou vhodné pro všechny typy broušení a k úpravě různých povrchů.

UniMask

Lehký univerzální ochranný štít nabízí vysoký komfort a maximální ochranu.

Oblasti použití

UniMask je vhodné použít při různých typech broušení a dalších úpravách povrchů. Ochranný štít je vhodný pro užití ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, konstrukci lodí a v prostředí s nízkými požadavky chemické odolnosti, typicky v chemickém a farmaceutickém průmyslu či v laboratořích.

Brusný štít CA-3

Lehký ochranný štít CA-3 s jednoduše vyměnitelným zorníkem poskytuje ochranu obličeje a dýchacích cest při broušení
Brusný štít CA-3 s polykarbonátovým zorníkem – jeho hlavní výhodou je vysoká mechanická odolnost, díky které je štít vhodný pro broušení. Dle EN 166 chrání proti nárazu částic se střední energií.

Oblast použití
Prašné provozy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s požadavky na chemickou odolnost, broušení a další druhy povrchových dokončovacích operací, stavebnictví.

 

Ochranná přilba CA-40G s brusným štítem

Tato přilba představuje kombinaci brusného štítu a ochranné přilby s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných podmínkách.

Oblast použití
Vysoce náročná prostředí – broušení a další druhy povrchových dokončovacích operací, Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví.

   

Ochranná přilba CA-40GW s brusným a svářečským štítem

Kombinace brusného a svářečského štítu spolu s bezpečnostní přilbou a integrovaným systémem rozvodu vzduchu zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných průmyslových podmínkách.

Oblast použití 

  • Vhodná pro většinu svářečských metod v náročném průmyslovém prostředí
  • Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví

    

HEADWELDINGEYE AND FACEHEARINGRESPIRATORY