Brusné štíty

Brusné štíty CleanAIR® poskytují vynikající ochranu obličeje a dýchacích cest v kombinaci s PAPR nebo systémy tlakového vzduchu. Brusné štíty jsou vhodné pro všechny druhy broušení a povrchové úpravy.

Ochranný štít UniMask

Nejvyšší úroveň ochrany dýchání se zlepšenou regulací vnitřního proudění vzduchu a hledí s vynikajícími optickými a mechanickými vlastnostmi činí z tohoto univerzálního štítu na obličeji skutečného leadera ve své třídě. UniMask je lehký (pouhých 380 g) a nabízí vynikající uživatelský komfort – vnitřní regulace proudění vzduchu umožňuje uživateli nastavit směr a intenzitu přiváděného vzduchu do obličeje nebo přímo do dýchací zóny.

Ochranný štít AerTEC™ SeeMAX

Neomezený výhled, ochrana dýchání s nastavitelnou distribucí vzduchu dělají ze SeeMAX jedinečný systém ochrany obličeje a dýchacích cest s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Snadno vyměnitelný zorník DIN5 rozšiřuje systém na perfektní ochranu pro efektivní plazmové řezání.

Brusný štít CA-3

Lehký ochranný štít CA-3 s jednoduše vyměnitelným zorníkem poskytuje ochranu obličeje a dýchacích cest při broušení
Brusný štít CA-3 s polykarbonátovým zorníkem – jeho hlavní výhodou je vysoká mechanická odolnost, díky které je štít vhodný pro broušení. Dle EN 166 chrání proti nárazu částic se střední energií.

Oblast použití
Prašné provozy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s požadavky na chemickou odolnost, broušení a další druhy povrchových dokončovacích operací, stavebnictví.

 

Ochranná přilba CA-40G s brusným štítem

Tato přilba představuje kombinaci brusného štítu a ochranné přilby s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných podmínkách.

Oblast použití
Vysoce náročná prostředí – broušení a další druhy povrchových dokončovacích operací, Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví.

   

Ochranná přilba CA-40GW s brusným a svářečským štítem

Kombinace brusného a svářečského štítu spolu s bezpečnostní přilbou a integrovaným systémem rozvodu vzduchu zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných průmyslových podmínkách.

Oblast použití 

  • Vhodná pro většinu svářečských metod v náročném průmyslovém prostředí
  • Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví

    

HEADWELDINGEYE AND FACEHEARINGRESPIRATORY