Masky a polomasky

Celoobličejové masky a polomasky nabízí prvotřídní ochranu dýchacích cest v kombinaci se širokou škálou filtrů či filtračně-ventilační jednotkou.

Celoobličejové maska Shigematsu GX02

Lehká maska se sférickým zorníkem vyjímečné kvality. Tento design vylučuje zkreslení a poskytuje jasný a široký výhled. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního styrenu TPE, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7 „podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Oblast použití

Chemický průmysl, laboratoře, stavebnictví, sanační práce

 

Celoobličejová maska Shigematsu CF02

Lehká maska se sférickým zorníkem vyjímečné kvality. Tento design vylučuje zkreslení a poskytuje jasný a široký výhled. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního styrenu TPE, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7“ podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Oblast použití

Chemický průmysl, laboratoře, stavebnictví, sanační práce

 

Polomaska CA-5

Tato univerzální filtrační polomaska s připojovacím závitem RD40 × 1/7 „podle EN 148-1 je vyrobena z odolného termoplastického elastomeru a má čtyřbodovou hlavovou pásku, která zajišťuje pohodlné a bezpečné nasazení. Jeho připojovací závit 40 mm lze použít s certifikovanými kanystrovými filtry vážícími méně než 300 g, nebo s filtračně – ventilačními jednotkami CleanAIR®.

Oblast použití
Lehké průmyslové provozy, stavebnictví, zemědělství

HLAVA SVAŘOVÁNÍ ZRAK A OBLIČEJ SLUCH DÝCHACÍ CESTY