Ochranné štíty

Ochranné štíty CleanAir® poskytují ochranu obličeje a dýchacích cest ve spojení s filtračně ventilační jednotkou. Ochranný je vhodný pro použití například při lakování, úpravě povrchů, v chemickém či farmaceutickém průmyslu.

UniMask

Lehký univerzální ochranný štít nabízí vysoký komfort a maximální ochranu.

Oblast použití

UniMask je vhodné použít při různých typech broušení a dalších úpravách povrchů. Ochranný štít je vhodný pro užití ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, konstrukci lodí a v prostředí s nízkými požadavky chemické odolnosti, typicky v chemickém a farmaceutickém průmyslu či v laboratořích.

 

Brusný štít Omnira air

Brusný štít s integrovaným rozvodem vzduchu pro nejvyšší ochranu dýchacích cest, ochranu očí a obličeje. Nabízí také vysokou ochranu proti vysokorychlostním částicím. Štít lze rozšířit o svářečský štít, čímž získáte plnohodnotnou svářečskou výklopnou helmu.

Oblast použití
Štít Omnira  je vhodný pro broušení a povrchové úpravy v těžkém průmyslovém prostředí. V kombinaci s zorníkem DIN5 je vhodný pro všechny operace řezání/svařování SMAW, MIG / MAG, TIG a Plazma.

 

Ochranný štít CA-3 (acetát)

Lehký ochranný štít CA-3 s jednoduše vyměnitelným zorníkem poskytuje ochranu obličeje a dýchacích cest při broušení.

Acetát – vysoká chemická odolnost. Vhodné pro prostředí s požadovanou chemickou ochranou. Dle EN 166 chrání proti rozstřiku kapalin.

Oblast použití
Prašné provozy vyžadující ochranu hlavy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s nízkými požadavky na chemickou odolnost.

 

Safety helmet CA-4 (acetate)

Ochranná přilba CA-4 pro filtračně ventilační jednotky. Kombinuje ochranu dýchacích cest, hlavy, obličeje a sluchu. Široký, panoramatický zorník s úpravou proti zamlžení zajišťuje dobrou prostorovou orientaci.

Areas of application

Prašné provozy vyžadující ochranu hlavy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s nízkými požadavky na chemickou odolnost.

  

HLAVASVAŘOVÁNÍZRAK A OBLIČEJSLUCHDÝCHACÍ CESTY