Ochranné štíty

Ochranné štíty CleanAir® poskytují ochranu obličeje a dýchacích cest ve spojení s filtračně ventilační jednotkou. Ochranný je vhodný pro použití například při lakování, úpravě povrchů, v chemickém či farmaceutickém průmyslu.

UniMask

Lehký univerzální ochranný štít nabízí vysoký komfort a maximální ochranu.

Oblast použití

UniMask je vhodné použít při různých typech broušení a dalších úpravách povrchů. Ochranný štít je vhodný pro užití ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, konstrukci lodí a v prostředí s nízkými požadavky chemické odolnosti, typicky v chemickém a farmaceutickém průmyslu či v laboratořích.

 

Brusný štít Omnira air

Brusný štít s integrovaným rozvodem vzduchu pro nejvyšší ochranu dýchacích cest, ochranu očí a obličeje. Nabízí také vysokou ochranu proti vysokorychlostním částicím. Štít lze rozšířit o svářečský štít, čímž získáte plnohodnotnou svářečskou výklopnou helmu.

Oblast použití
Štít Omnira  je vhodný pro broušení a povrchové úpravy v těžkém průmyslovém prostředí. V kombinaci s zorníkem DIN5 je vhodný pro všechny operace řezání/svařování SMAW, MIG / MAG, TIG a Plazma.

 

Brusný štít CA-3

Prodej ukončen od 13. listopadu 2023.
Veškerý spotřební materiál a náhradní díly zůstanou v prodeji do prosince 2026 nebo do odvolání.

Lehký ochranný štít CA-3 s jednoduše vyměnitelným zorníkem poskytuje ochranu obličeje a dýchacích cest při broušení.
Brusný štít CA-3 s polykarbonátovým zorníkem – jeho hlavní výhodou je vysoká mechanická odolnost, díky které je štít vhodný pro broušení. Dle EN 166 chrání proti nárazu částic se střední energií.

Oblast použití
Prašné provozy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s požadavky na chemickou odolnost, broušení a další druhy povrchových dokončovacích operací, stavebnictví.

 

Safety helmet CA-4 (acetate)

Ochranná přilba CA-4 pro filtračně ventilační jednotky. Kombinuje ochranu dýchacích cest, hlavy, obličeje a sluchu. Široký, panoramatický zorník s úpravou proti zamlžení zajišťuje dobrou prostorovou orientaci.

Areas of application

Prašné provozy vyžadující ochranu hlavy bez nutnosti ochrany krku a ramen, pracoviště s nízkými požadavky na chemickou odolnost.

  

HLAVA SVAŘOVÁNÍ ZRAK A OBLIČEJ SLUCH DÝCHACÍ CESTY