Svářečské kukly

Svářečské kukly s rozvodem vzduchu umožňují pohodlné svařování s maximální ochranou dýchacích cest, zraku a obličeje. V naší nabídce naleznete především samostmívací svářečské kukly.

Svářečská kukla CA-20

Svářečská kukla CA-20 je vybavena samostmívací kazetou (Balder Grand), která využívá revoluční ADC Plus technologií. CA-20 představuje kombinaci vysoce kvalitní optické kvality 1/1/1/1 a nejvyšší třídy ochrany dýchacích orgánů TH3.

Oblast použití

Profesionální svářečská kukla vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG, a to i při velmi nízkých proudech.

 

Welding helmet AerTEC™ OptoMAX

Perfect view during welding thanks to world-leading ADF technology from Optrel. Fully automated shade level adjustment for any welding procedure in the 5-13 range. Ultra-HD quality in classes 1/1/1/1. In-built air distribution system delivers the air right into the breathing zone.

Areas of application
Any electric arc welding process Electrode Welding (Stick Welding, SMAW) / MIG / MAG (GMAW) / GMAW High melting rate process / Flux Cored Wire Welding / TIG welding (GTAW) / Plasma Arc Welding / Plasma cutting & Oxy-gas Welding / Grinding in Grind Mode. Prohibited for laser welding!

 

Welding helmet AerTEC™ RangeMAX

The most innovative and ergonomical helmet to date, expanding the welder´s fi eld of vision without compromising on comfort. The unique nose cut-out fl oats above the nose to position the ADF closer to the eyes.

Areas of application
Any electric arc welding process Electrode Welding (Stick Welding, SMAW) / MIG / MAG (GMAW) / GMAW High melting rate process / Flux Cored Wire Welding / TIG welding (GTAW) / Plasma Arc Welding / Plasmacutting & Oxy-gas Welding / Grinding in Grind Mode. Prohibited for laser welding!

 

Svářečská kukla CA-27 YOGA

Nová svářečská kukla se zabudovaným systémem rozvodu vzduchu a kvalitní samostmívací kazetou AerTEC® X100. V kombinaci s filtračně ventilačními jednotkami či systémy tlakového vzduchu CleanAIR® poskytuje pokročilou úroveň ochrany před nebezpečnými kontaminanty v náročných provozech.

Oblast použití

  • Vhodná ochrana pro všechny svářečské metody.

 

Svářečská kukla CA-28 Euromaski

CA-28 Euromaski je kukla navržena pro použití s filtračně-ventilačními jednotkami CleanAIR®. a systémy tlakového vzduchu CleanAIR® Pressure k ochraně dýchacích cest, obličeje a zraku proti škodlivému ultra fialovému / infračervenému záření a svářecímu rozstřiku. Představuje ergonomické a lehké řešení pro většinu svářečských aplikací. Díky stabilnímu odklápěcímu svářečskému zorníku poskytuje excelentní ochranu při svařování, následném čištění a broušení. Široký zaoblený ochranný zorník zajišťuje dokonalý výhled do všech směrů a splňuje požadavky definované normou EN 166, třída “B” ochrany zorníku proti letícím částicím 120 m/s.

Oblast použití

  • Vhodná pro většinu svářečských aplikací, broušení a čištění

  

Svářečská kukla CA-29 Evolve

Představuje lehkou a ergonomickou kuklu s odklápěcím svářečským zorníkem a průhledným brusným zorníkem. Díky stabilnímu odklápěcímu svářečskému zorníku zajišťuje excelentní ochranu při sváření a následném broušení a čištění materiálů. Svářečský zorník může být odklopen kdykoli není potřeba. Unikátní vyklápěcí mechanizmus optimalizuje polohu těžiště, šetří potřebný prostor a dovoluje uživateli použití, jak samostmívací kazety, tak i klasického svářečského skla o standardním rozměru 110 x 90 mm. Kukla CA-29 Evolve chrání obličej a oči proti škodlivému ultrafialovému / infračervenému záření a rozstřiku. Velký a zaoblený ochranný zorník umožňuje dokonalý výhled všemi směry a splňuje požadavky definované normou EN 166, třída “B” ochrany zorníku proti částicím letícím rychlostí 120 m/s. Kukla CA-29 Evolve je navržena pro použití s filtračně ventilačními jednotkami CleanAIR® a systémy tlakového vzduchu CleanAIR® Pressure k ochraně dýchacích cest proti různým škodlivým nečistotám obsaženým v ovzduší.

Oblast použití

  • Vhodné pro většinu metod svařování i pro následné čištění a broušení.

  

Ochranná přilba CA-40 se svářečským štítem

Kombinace brusného a svářečského štítu s bezpečnostní přilbou s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných průmyslových podmínkách.

Oblast použití

  • Vhodná pro většinu svářečských metod v náročném průmyslovém prostředí
  • Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví

    

Ochranná přilba CA-40GW s brusným a svářečským štítem.

Kombinace brusného a svářečského štítu s bezpečnostní přilbou s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných
průmyslových podmínkách.

Oblast použití

  • Těžké průmyslové provozy – všude tam kde je nezbytné provádět přípravné práce(upínání, umisťování, transport), nebo kde po sváření bezprostředně následují další povrchové úpravy (broušení, čištění, atp.)
  • Automobilový průmysl, loděnice, stavebnictví

    

ARES II

Kožená svářečská kukla CleanAIR® ARES II do nejnáročnějších podmínek průmyslových provozů. Zajišťuje plnou ochranu horní části těla v nejnáročnějších podmínkách.

Oblast použití
Svařování v nejnáročnějším průmyslovém prostředí

    

HEAD WELDING EYE AND FACE HEARING RESPIRATORY