Lehké kukly

Lehké hlavové kukly CleanAir® slouží pro ochranu dýchacích cest a obličeje. Díky integrovanému rozvodu vzduchu v kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo systémem tlakového vzduchu dosahují nejvyšší úrovně ochrany dýchacích cest. Kukly jsou vhodné pro použití v lehkém chemickém prostředí. Hodí se při natírání a lakování, užití v laboratořích či farmaceutickém průmyslu.

CA-1 Lite / CA-2 Lite

Krátká kukla CA-1

Krátká lehká kukla je optimálním řešením pro ochranu dýchacích cest a ochranu obličeje v prašném a lehkém chemickém prostředí, kde není nutná žádná další mechanická ochrana. V kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo přetlakovými systémy CleanAIR® dosahuje nejvyšší úrovně ochrany dýchacích cest.

Oblast použití
Kukla je určena pro práci v prašném prostředí a lehkých chemických provozech.

 

Dlouhá kukla CA-2

Tato dlouhá lehká kukla je optimálním řešením pro ochranu dýchacích cest a ochranu obličeje v prašném a lehkém chemickém prostředí, kde není nutná žádná další mechanická ochrana. V kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo přetlakovými systémy CleanAIR® dosahuje nejvyšší úrovně ochrany dýchacích cest.

Oblast použití
Kukla je určena pro práci v prašném prostředí a lehkých chemických provozech. Hlavní využití je v lakovnách, laboratořích a farmaceutickém průmyslu.

 

CA-1 Lite / CA-2 Lite

Bezúdržbové lehké kukly vám ušetří čas při čištění a poskytují nekompromisní ochranu dýchacích cest. K dispozici plně sestavené a balené jednotlivě
nebo v cenově výhodném hromadném balení bez hlavového kříže.

Oblast použití

Zdravotnictví a lékařské odvětví, farmaceutický průmysl, zpracování potravin a nápojů, výroba

 

Univerzální chemicky odolná kukla CA-10/G

Tato chemicky odolná kukla zajišťuje ochranu dýchacích cest a ochranu hlavy, krku a ramen v nejnáročnějším chemickém prostředí. V kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo přetlakovými systémy CleanAIR® dosahuje nejvyšší úrovně ochrany dýchání. Kapuce má zvýšenou odolnost a může být dekontaminována díky lehké laminované tkanině s podlepenými švy.

Oblast použití
Kuklu lze použít ve všech prostředích vyžadujících vysokou odolnost a chemickou odolnost. Je vhodná pro lakování i pro použití v laboratořích a farmaceutickém nebo chemickém průmyslu.