Svařování a výroba

Filtračně – ventilační jednotky a systémy tlakového vzduchu

Prohlédněte si naše filtračně-ventilační jednotky, systémy tlakového vzduchu a hlavové díly vhodné pro svařování a průmyslové použití.

CleanAIR® AerGO®

CleanAIR® AerGO® – univerzální filtračně-ventilační jednotka určená k osobní ochraně dýchacích cest v prašných průmyslových provozech včetně aplikací s výskytem škodlivin ve formě plynů a par Jednotka je vybavena řízením konstantního průtoku vzduchu a vyspělým elektronickým systémem varování uživatele v případě náhlého poklesu průtoku či nízkého stavu nabití akumulátoru. Ergonomický tvar, nízká hmotnost a nízký profil jednotky zaručují vysoký komfort používání i v prostorech s omezenou možností pohybu. Kompatibilní s širokou nabídkou hlavových dílů CleanAIR® pro různé průmyslové aplikace.

CleanAIR® Basic

Časem prověřená konstrukce získala nový design a obsahuje nejnovější technologie. To vše za velmi příznivou cenu. Nový Basic – lehký, kompaktní a vylepšený. Basic poskytuje efektivní ochranu v prostředích obsahujících škodlivé částice ve formě pevných a kapalných aerosolů jako je prach, kouř, výpary a vlákna. Jednotka je vybavena Li-ion akumulátorem, elektronikou zajišťující konstantní průtok vzduchu a vyspělým systémem pro varování uživatele v případě nízkého průtoku vzduchu, nebo při poklesu napětí akumulátoru. Průtok vzduchu lze pomocí jediného tlačítka regulovat v pěti krocích v rozmezí 170 – 240 l/min. Všechny důležité informace jsou snadno viditelné díky novému LED displeji.

CleanAIR® Pressure Flow Master

The CleanAIR® Pressure Flow Master reguluje množství vzduchu přicházejícího z centrálního rozvodu stlačeného vzduchu nebo kompresoru a udržuje jej na konstantní úrovni bez ohledu na změny vstupního tlaku.

CA Pressure

CleanAIR® Pressure

CleanAIR® Pressure je základní verze systému tlakového vzduchu, který reguluje množství dodávaného vzduchu a udržuje jej na konstantní úrovni bez ohledu na změny vstupního tlaku (vstupní tlak musí být mezi 0,4 – 1 MPa).

Hlavové díly

UniMask

UniMask

Lehký univerzální ochranný štít nabízí vysoký komfort a maximální ochranu.

Omnira COMBI air

Svářečská kukla Omnira COMBI air

Svářečská kukla s inovativním integrovaným rozvodem vzduchu a výklopným svářečským štítem. Chrání zrak a obličej proti škodlivému záření včetně intenzivního viditelného světla, ultrafialového (UV) a infračerveného (IR) záření, žhavým jiskrám a rozstřiku vznikajícím při svařování a řezání. Nabízí také ochranu proti rychle letícím částicím.

Verus air

Svářečská kukla Verus air

Svářečská kukla s inovativním systémem rozvodu vzduchu zvyšuje uživatelký komfort a ochranu dýchacích cest bez kompromisů.

Summit air

Svářečská kukla SUMMIT air

Svářečská kukla se systémem rozvodu vzduchu zvyšuje uživatelský komfort a ochranu
dýchacích cest bez kompromisů. Dostupná též varianta SUMMIT bez rozvodu vzduchu.

Svářečská kukla CA-20

Svářečská kukla CA-20  je vybavena samostmívací kazetou (Balder Grand), která využívá revoluční ADC Plus technologií. CA-20 představuje kombinaci vysoce kvalitní optické kvality 1/1/1/1 a nejvyšší třídy ochrany dýchacích orgánů TH3.

Svářečská kukla CA-27 YOGA

Nová svářečská kukla se zabudovaným systémem rozvodu vzduchu a kvalitní samostmívací kazetou AerTEC® X100. V kombinaci s filtračně ventilačními jednotkami či systémy tlakového vzduchu CleanAIR® poskytuje pokročilou úroveň ochrany před nebezpečnými kontaminanty v náročných provozech.

ARES II

CleanAIR® ARES II je kožená svářečská kukla CleanAIR® ARES II do nejnáročnějších podmínek průmyslových provozů. Zajišťuje plnou ochranu horní části těla.

Ochranná přilba CA-40 se svářečským štítem

Kombinace svářečského štítu a ochranné přilby s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných průmyslových podmínkách.

Ochranná přilba CA-40GW s brusným a svářečským štítem

Kombinace brusného a svářečského štítu s bezpečnostní přilbou s integrovaným systémem rozvodu vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu. Své uplatnění najde jako ochrana při svařování v náročných průmyslových podmínkách.

Svářečská kukla CA-28 Euromaski

CA-28 Euromaski je kukla navržena pro použití s filtračně-ventilačními jednotkami CleanAIR®. a systémy tlakového vzduchu CleanAIR® Pressure k ochraně dýchacích cest, obličeje a zraku proti škodlivému ultra fialovému / infračervenému záření a svářecímu rozstřiku. Představuje ergonomické a lehké řešení pro většinu svářečských aplikací. Díky stabilnímu odklápěcímu svářečskému zorníku poskytuje excelentní ochranu při sváření, následném čištění a broušení. Široký zaoblený ochranný zorník zajišťuje dokonalý výhled do všech směrů a splňuje požadavky definované normou EN 166, třída “B” ochrany zorníku proti letícím částicím 120 m/s.

Svářečská kukla CA-29 Evolve

CA-29 představuje lehkou a ergonomickou kuklu s odklápěcím svářečským zorníkem a průhledným brusným zorníkem. Díky stabilnímu odklápěcímu svářečskému zorníku zajišťuje excelentní ochranu při sváření a následném broušení a čištění materiálů. Svářečský zorník může být odklopen kdykoli ho není třeba. Unikátní vyklápěcí mechanizmus optimalizuje polohu těžiště a šetří potřebný prostor a dovoluje uživateli použití, jak samostmívací kazety, tak i klasického svářečského skla o standardním rozměru 110 x 90 mm. Kukla CA-29 Evolve chrání obličej a oči proti škodlivému ultrafialovému/infračervenému záření a svářecímu rozstřiku.

HLAVA SVAŘOVÁNÍ ZRAK A OBLIČEJ SLUCH DÝCHÁNÍ