Chemický a farmaceutický průmysl

Filtračně – ventilační jednotky a systémy tlakového vzduchu

Prohlédněte si filtračně-ventilační jednotky, systémy tlakového vzduchu a hlavové díly, které jsou vhodné pro použití v chemickém a farmaceutickém průmyslu.

CleanAIR® Chemical 3F

Vysoká účinnost, odolnost proti mechanickému a chemickému poškození, odolnost proti UV záření a ochrana IP64 zaručují dostatečnou ochranu uživatele i v těžkých průmyslových prostředích, jako je chemický průmysl, laboratoře a farmaceutický průmysl. Barevný displej jasně zobrazuje všechny relevantní informace.

CleanAIR® Chemical 2F

Nová generace filtračně-ventilační jednotky určená k filtraci škodlivin ve formě plynů, par, částic a jejich kombinací. Navzdory kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je jednotka Chemical 2F charakteristická vysokou mechanickou i chemickou odolností a odolností vůči UV záření. Konstrukce jednotky umožňuje snadnou dekontaminaci sprchou díky ochraně IP65. Unikátní automatický uzavírací systém zabraňuje nechtěné kontaminaci pevnými částicemi při výměně filtrů. Barevný displej přehledně zobrazuje všechny potřebné informace.

CA Pressure

CleanAIR® Pressure

Základní varianta CleanAIR® Pressure umožňuje regulovat množství přiváděného vzduchu a udržuje jej konstantní bez ohledu na změny vstupního tlaku(vstupní tlak musí být mezi 0,4 – 1 Mpa).

CleanAIR® Pressure For Mask

V kombinaci s celoobličejovou maskou Shigematsu GX02 a filtrem P R SL s dvěma závity poskytuje maska CleanAIR® Pressure For Mask nejvyšší úroveň ochrany pro práci ve zvláště toxických prostředích po dlouhou dobu.

Hlavové díly a přetlakový ochranný oblek

UniMask

Light universal face shield providing the highest comfort and safety. The highest level of breathing protection with enhanced inner airfl ow regulation and a visor with excellent optical and mechanical features make this universal light face shield a true leader of its class.

CA-1_blue

Krátká kukla CA-1

Krátká kukla chrání dýchací  cesty a tvář uživatele proti rozstřiku. Komfortní a nastavitelný hlavový kříž (obvod a výška nastavitelné ve třech stupních) poskytuje maximální pohodlí uživateli. Velikost kukly je možné upravit i na zátylku a krku. Široký panoramatický zorník pro dobrou prostorovou orientaci se speciální úpravou zorníku proti zamlžení

Dlouhá kukla CA-2

Lehká kukla s kápí kombinuje ochranu dýchacích orgánů s ochranou obličeje, hlavy, krku a ramen. Komfortní, nastavitelný hlavový kříž (obvod a výška hlavy nastavitelné ve 3 stupních) poskytuje maximální pohodlí uživateli. Velikost kukly je možné upravit i na zátylku a krku. Široký panoramatický zorník pro dobrou prostorovou orientaci se speciální úpravou zorníku proti zamlžení.Kukla se vyrábí i v chemicky odolné variantě, kterou je možné dekontaminovat. Chemicky odolná kukla je vyrobena z lehkého materiálu s lepenými švy, které zabraňují průniku škodlivin.

Univerzální kukla CA-10

Kukla s dvojitým systémem těsnících linií (po obvodu tváře a kolem krku) dosahuje vyššího stupně ochrany (TH3), chrání dýchací orgány, obličej, hlavu a krk uživatele. Nastavitelný vnitřní hlavový kříž umožňuje přizpůsobení kukly uživateli (obvod a výška hlavy nastavitelné ve 3 stupních). Velikost kukly je možné upravit i na zátylku a krku. Široký panoramatický zorník pro dobrou prostorovou orientaci se speciální úpravou zorníku proti zamlžení. Kukla se dodává i v chemicky odolné variantě s lepenými švy, kterou je možné dekontaminovat.

Přetlakový ochranný oblek s Chemical 2F

Přetlakové obleky s filtračně – ventilační jednotkou  CleanAIR® Chemical 2F a MICROGARD poskytují ochranu dýchacích cest, tváře a těla před nebezpečnými látkami, jako jsou chemikálie ve formě tuhých a kapalných aerosolů, azbestu, barev, oleje, tuků, virů a krevních patogenů.

Celoobličejové masky, polomasky

Full face mask Shigematsu CF02

Je nová, lehká maska se sférickým zorníkem vyjímečné kvality. Tento design vylučuje zkreslení a poskytuje jasný a široký výhled. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního styrenu TPE, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7 „podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Full face mask Shigematsu CF02

It is a new lightweight mask with a superior spherical visor. This design feature eliminates distortion and provides a clear and broad field of vision. The mask is made of high-quality Styrene TPE which guarantees high resistance and a long operation life. The mask is fitted with a standard connection thread RD40x1/7“ according to EN 148-1 and thus enables using a wide range of canister filters and powered air purifying systems CleanAIR®.

Polomaska CA-5

Tato univerzální filtrační polomaska s připojovacím závitem RD40 × 1/7 „podle EN 148-1 je vyrobena z odolného termoplastického elastomeru a má čtyřbodovou hlavovou pásku, která zajišťuje pohodlné a bezpečné nasazení. Jeho připojovací závit 40 mm lze použít s certifikovanými kanystrovými filtry vážícími méně než 300 g, nebo s FVJ CleanAIR®.

HEADWELDINGEYE AND FACEHEARINGRESPIRATORY