Sanace azbestu

Prohlédněte si nabídku našich filtračně-ventilačních jednotek vhodných pro sanaci asbestu, ve spojení s celoobličejovou maskou Shigematsu a CleanAIR® Ultimate.

Filtračně-ventilační jednotky

CleanAIR® Chemical 2F Asbest

Filtračně-ventilační jednotka Chemical 2F Asbest je navržena pro ochranu dýchání v prostředí kontaminovaném asbestem.

CleanAIR® Asbest

Mimořádně lehká a kompaktní filtračně – ventilační jednotka účelně konstruovaná pro aktivní ochranu dýchacích cest a obličeje při sanaci materiálů obsahující azbest.

Systém je k dispozici s dvěma různými maskami. – Shigematsu GX02 a CF02.

Přetlakový oblek CleanAIR® Ultimate

CleanAIR® Ultimate

Přetlakový oblek CleanAIR® Ultimate je navržen pro použití s CleanAIR® Ultimate GX a filtračně-ventilační jednotkou CleanAIR® Chemical 2F Plus.

Celoobličejové masky, polomasky

Celoobličejová maska Shigematsu CF02

Jedná se o novou, lehkou masku se sférickým zorníkem vyjímečné kvality. Tento design vylučuje zkreslení a poskytuje jasný a široký výhled. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního styrenu TPE, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7 „podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Full face mask Shigematsu CF02

It is a new lightweight mask with a superior spherical visor. This design feature eliminates distortion and provides a clear and broad field of vision. The mask is made of high-quality Styrene TPE which guarantees high resistance and a long operation life. The mask is fitted with a standard connection thread RD40x1/7“ according to EN 148-1 and thus enables using a wide range of canister filters and powered air purifying systems CleanAIR®.

Polomaska CA-5

Tato univerzální filtrační polomaska s připojovacím závitem RD40 × 1/7 „podle EN 148-1 je vyrobena z odolného termoplastického elastomeru a má čtyřbodovou hlavovou pásku, která zajišťuje pohodlné a bezpečné nasazení. Jeho připojovací závit 40 mm lze použít s certifikovanými kanystrovými filtry vážícími méně než 300 g, nebo s FVJ CleanAIR®.