Sanace azbestu

Viltračně ventilační jednotky

CleanAIR® Chemical 2F

Nová generace filtračně-ventilační jednotky určená k filtraci škodlivin ve formě plynů, par, částic a jejich kombinací. Navzdory kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je jednotka Chemical 2F charakteristická vysokou mechanickou i chemickou odolností a odolností vůči UV záření. Konstrukce jednotky umožňuje snadnou dekontaminaci sprchou díky ochraně IP65. Unikátní automatický uzavírací systém zabraňuje nechtěné kontaminaci pevnými částicemi při výměně filtrů. Barevný displej přehledně zobrazuje všechny potřebné informace.

CleanAIR® Asbest

Mimořádně lehká a kompaktní filtračně – ventilační jednotka účelně konstruovaná pro aktivní ochranu dýchacích cest a obličeje při sanaci materiálů obsahující azbest.

Systém je k dispozici s dvěma různými maskami. – Shigematsu GX02 a CF02.

Celoobličejové masky, polomasky

Celoobličejová maska Shigematsu GX02

Celoobličejová maska GX02 využívá systému dvojité těsnicí linie zajišťující maximální těsnost při zachování vysokého komfortu uživatele. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7 „podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Celoobličejová maska Shigematsu CF02

Je nová, lehká maska se sférickým zorníkem vyjímečné kvality. Tento design vylučuje zkreslení a poskytuje jasný a široký výhled. Maska je vyrobena z vysoce kvalitního styrenu TPE, který zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena standardním připojovacím závitem RD40x1 / 7 „podle normy EN 148-1 a umožňuje tak využití široké škály filtrů a filtračně – ventilačních jednotek CleanAIR®.

Polomaska CA-5

Tato univerzální filtrační polomaska s připojovacím závitem RD40 × 1/7 „podle EN 148-1 je vyrobena z odolného termoplastického elastomeru a má čtyřbodovou hlavovou pásku, která zajišťuje pohodlné a bezpečné nasazení. Jeho připojovací závit 40 mm lze použít s certifikovanými kanystrovými filtry vážícími méně než 300 g, nebo s FVJ CleanAIR®.